A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Sadete Shkodra & Besim Limani - Vajz Moj Vajz


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/01/2009

2009-01-08T19:13:36

Më Shumë Nga

Besim Limani


Vajze mori vajz
ti sa mir po lajshe
e me lot po qajshe
nuk po qaj
nuk po qaj per nanen
as per baben plak.
por po qaj dashnorin
qe me ka shku shum larg
sa large ai ka shkue.
leter te ka shkrue.
martohu oj vajzo
se un jam martue
2her
dashuri te vraft rrufeja
s'te vjen keq per qikat e reja.
lotet rrjedhin sikur shi.
ato qajne per djemte e ri
e hutuar une kam mbet.
tani jam duke u tret
hallin mua kush s'ma din.
ne vetmi kaloj rinine


Ky tekst u dërgua nga Agnesa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019