A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Sadete Shkodra - Kujtova Dashurin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/1996

1996-12-30T15:13:41

Do ti lutem zotit shpirtin me ma mar.
jeta ime ska kuptim paty more djal.
shpirtin edhe zemren seq mi dogji malli.
mora ni tuf lule ta solla tek varr

REF: 2x
kujtova, kujtova dashurin me ty
qme bere qme bere o moj perendi

nji ender te bukur
me ty kam enderruar
ja mrina nena o per te me zgjuar
ju luta edhe pak gjumin ta vazhdoj
vetem deri sa enderren ta mbaroj

REF: 2x
endrova endrova dashurin me ty
qme bere o moj perendi

REF: 2x
kujtova, kujtova dashurin me ty
qme bere qme bere o moj perendi


Ky tekst u dërgua nga  rrushja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019