Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadik Krasniqi (Diki) - Lazdrane Lazdrane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qka ke n’zemer ta thojne syt
Ta lexoj une ty c’do mimik
C’do qudi zgjate tri dite
Eshte dashni mos u habit

Luan femren e veshtir
Po te ka hije ani mire
Me pelqen o moj lazdrane
A ma fal ti buzen tane

Refreni:
Lazdrane , lazdrane
Ta dish ashiqare
Po e ruj per ty
Nje puthje fatale

Deri tash une nuk ta prisha
Lujte lojen qysh don vet
Tash e sheh qka eshte dashnia
Dashni e vertet

Luan femren e veshtir
Po te ka hije ani mire
Me pelqen o moj lazdrane
A ma fal ti buzen tane

Refreni:
Lazdrane , lazdrane
Ta dish ashiqare
Po e ruj per ty
Nje puthje fatale


Ky tekst u dërgua nga Vet Sadik Krasniqi Diki

Sadik Krasniqi (Diki) - Lazdrane Lazdrane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lazdrane Lazdrane".
3. Video është e këngës "Lazdrane Lazdrane", por nuk këndohet nga Sadik Krasniqi (Diki).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sadik Krasniqi (Diki):


Komente 0