Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadik Krasniqi (Diki) - Sheherlike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ah Sheherlike shum Nazelike

Mos e mbull dritaren
per mu leje qel
dot vi kur bjen nata
let del kur del

Kam ma ba nje qere
e pa ty nuk rri '
ne dahni nuk baj hajgare
pasha kta dy sy

Ah sheherlike
Shum nazelike
shum keq koke msu
e tpaskan lazdru
a moj qik hastreti
qysh mbane per veti
luj ,luj me mu
se shum jam ka dy

Kam me ba nje qare
e imja ke me kan
bota le te kallet
e nuk kam me te lan

Kam me be nje qere
e pa ty nuk rri '
ne dahni nuk baj hajgare
pasha kta dy sy

Ah sheherlike
Shum nazelike
shum keq koke msu
e tpaskan lazdru
a moj qik hastreti
qysh mbane per veti
Luj. Luj me mu
se shum jam ka dy


Ky tekst u dërgua nga Diki

Sadik Krasniqi (Diki) - Sheherlike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheherlike".
3. Video është e këngës "Sheherlike", por nuk këndohet nga Sadik Krasniqi (Diki).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sadik Krasniqi (Diki):


Komente 0