Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadik Krasniqi (Diki) - Plasa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk po me rrihet hiq kerkun
Pa ty zemra nuk po mun
Nuk po mun zemra pa ty
Spo mun shpirti pa dashni
Pa dashni spo muj me nejt
Pasha ty po te kallxoj drejt
Po tkallxoj e po te baj be
Do me ra do mem shti ndhe

X2
Plasa o plasa
O bre kur su knaqa
Plasa qe nuk te kam
Teper keq pa ty jam

Nuk po mshkohet hiq kerka
Nuk jan punt per mashalla
Kur spot kam dashnija jem
Nuk ka ven qe nuk pom dhem
Pa dashni spo muj me nejt
Pasha ty po te kallxoj drejt
Po tkallxoj e po te baj be
Do me ra do mem shti ndhe

X2
Plasa o plasa
O bre kur su knaqa
Plasa qe nuk te kam
Teper keq pa ty jam


Ky tekst u dërgua nga Diki

Sadik Krasniqi (Diki) - Plasa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plasa".
3. Video është e këngës "Plasa", por nuk këndohet nga Sadik Krasniqi (Diki).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sadik Krasniqi (Diki):


Komente 0