Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadik Uka - Oj Nan E Mjera Nan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kur u nisa per gyrbet
Doli nana n'der te shpis
M'perqafoi m'tha rruga mbar
Tuj fshi lot me skej t'shamis

Refreni
Oj nane e mjera nane
Ku po shkoj ku du met lan
Mos te gjetsha kur te kthehem
T'lutem nan ma ban hallal

Ka dal baba n'der t'oborrit
Nuk ja pritke loti lotin
E me puthi mjedis ballit
Tuj fshi lott me skaj te shallit

Refreni
Ore bab i mjeri bab
Ku po shkoj ku du met lan
Mos te gjetsha kur te kthehem
T'lutem bab ma ban hallall

Refreni ne fund

O moj nane o i mjeri bab
Ku po shkoj ku du me u lan
Mos ju gjetsha kur te kthehem
Me ma ba ju mu hallall
Ore bab o i mjeri bab
Ku po shkoj ku du met lan
Mos te gjetsha kur te kthehem
Me ma ba ti mu hallall


Ky tekst u dërgua nga s u


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sadik Uka
Publikimi: 01/12/2013


Sadik Uka - Oj Nan E Mjera Nan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Nan E Mjera Nan".
3. Video është e këngës "Oj Nan E Mjera Nan", por nuk këndohet nga Sadik Uka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sadik Uka:


Komente 0