A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Saelma është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ne vitin 2014 ka mbaruar studimet bachelor per Administrim Biznesi ne Universitetin e Tiranes. Ne vitin 2014 fiton burse te plote nga qeveria kineze si studente e ekselences. Ne vitin 2015 mbron gjuhen kineze me rezultate te shkelqyera prane Universitetit te Gjuheve te Huaja ne Pekin. Aktualisht vijon studimet ne Pekin ne Degen Administrim Publik prane Central University for Finance and Economy. Lidhja e saj me boten e spektaklit vijon te jete sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lola Pink

Sheila Haxhiraj

Elia

Inna (Ina Kollçaku)

Kieda Budini

Linda Sadiku

Arsinda

Adalena Seferi

Anxhela Noti

Orjola Xhemollari


Tags: Saelma, Saelma Haka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019