A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Safet Lezaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Safet Lezaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 16 Shkurt 2017, Safet Lezaj publikon videoklipin "Te Lozja Me Ty". Më datë 19 Tetor 2018, Safet Lezaj publikon videoklipin "Dasma Jone". Më datë 24 Gusht 2019, Safet Lezaj & Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "I Zoti Shtepise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luka Qarri

Metlli Musaraj

Kasem Lapa

Nasi Kerraj

Feti Janca

Rudi Hasanllari

Lutfi Goga

Saimir Menkaj

Adriatik Bibe

Rei Likaj


Tags: Safet Lezaj, Safet Lezja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019