Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Lezaj
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Safet Lezaj është këngëtar. Më datë 16 Shkurt 2017, Safet Lezaj publikon videoklipin "Te Lozja Me Ty".

Më datë 19 Tetor 2018, Safet Lezaj publikon videoklipin "Dasma Jone".

Më datë 24 Gusht 2019, Safet Lezaj & Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "I Zoti Shtepise".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist