Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Rizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Safet Rizaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Rrjedh prej nje Familje Kercovare 4 antareshe. Safet Rizaj eshte djali i Hamide Rizaj nga Kosova dhe Milaim Rizaj nga Kercova afer fshatit Trapqindoll,ka dhe nje Vella Ramazan Rizaj. Safeti ka nje djal: Argjendin. Merret me muzik qe nga viti 95. Ndersa kendon qe nga viti 2008.Tallava,Kenge Kercovare dhe ilahi. Iden per kendim ja dha daja i tij Naser Demelezi. Safet Rizaj eshte Producent dhe Mjeshter i Zerit ne Studionin e tij. Më datë 5 T...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

Subhanallah (2019)

★★★★★

Sa Mekate Duron Kjo Dunja (2015)

★★★★★

Kerkoj Falje O Zot (2014)

★★★★★

Jetoj Me Fe (2013)

☆☆☆☆☆

Jemi Ndare (2013)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Safet Rizaj

Komente 0