Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Rizaj - Ndarja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti je ajo qe une e du kjo zemra ime me ty u mesu
Tash ti po don prej meje meu nda a nuk tvjen keqanuk tvjen gjyna

Refren
E tlutem Hajde e tluem mos me le vet
e tlutem hajde mos me le mos me le te ri paty

Prej zemres time smuj met largu se ti shum vjet ke nejt me mu
Tash zemren time ti ma ke vra anuk tvjen keq a nuk tvjen gjyna

Refren
E tlutem Hajde e tluem mos me le vet
e tlutem hajde mos me le mos me le ne vetmi

Tash syt e mi mjan tuj lotu e nuk po thahen se ti ke shku tash ti prej meje ti je nda a nuk tvjen keq a nuk tvjen gjyna

Refren
E tlutem Hajde e tluem mos me le vet
e tlutem hajde mos me le mos me le te ri paty

Vajtimi
Safet Rizaj
Publikimi: 19/08/2011


Safet Rizaj - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Safet Rizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Safet Rizaj:


Komente 0