Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Rizaj - Katile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

e humbe ate chance
mu kan me mu
se katile ti moj vajze
paske qillu

ti me ke tradhtu
zemren ma ke pervlu
e tash ti je ba pishman
perseri mu me kerkon

refren
nuk te du nuk te du
oj katile sje per mu
zemren time ma ke vra
sa katile kokshe kan
...pse nuk shkon e lem rahat
shko sa ma larg e mos me ri ngat
se ste du se ste du, oj katile sje per mu
se ste du se ste du, se ti mu me ke tradhtu

muzik

a spi sheh lot e mi
a sma nin zemren tu kajt
pse u ktheve perseri
kurse sdu met majt

ma mire shko e mos u kthe
se per sgjalli mshtine ndhe
une jam lodhe e skam fuqi
ket ma bene vetem ti

refren

a jam me ty a jam pa ty
per mua dallim ma ska
kurse ti me tradhtove
pa tardh aspak-gjyna

ma mire dheu net mbulon
sa me ty ma bashke mu kan
se pa zemer ti je kan
zdu met pa ma pergjithmon

refren

Ky tekst u dërgua nga  kercova1Publikimi: 10/11/2012


Më Shumë Këngë Nga Safet Rizaj:


Komente 0


Safet Rizaj - Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katile".
3. Video është e këngës "Katile", por nuk këndohet nga Safet Rizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.