Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Rizaj - Moj Shamej E Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
Moj shamej e kujuqe
moj shamej e verdh
2x
Dil ke kapixhiku e mejro
te folim njiher

2x
Nuk dal kapixhik bre djalo
me toj jam idhnou
2x
Shamej te kerkova djalo
shamej sem ke prou

2x
Gje ishte pazare mejro
se sem cove fjal
2x
Do ta blej shamejn e kuqe
cefteli beharr

2x
Cefteli beharr lule
hona ne mjedis
2x
Kishte thanun babaj lules
kimi dalun fejs

2x
Ne nuk jemi fejs bre djalo
jemi katunar
2x
Ne shtepejn e jote djalo
skum hyj e skum dal

Ky tekst u dërgua nga  kercova1Publikimi: 21/06/2013


Më Shumë Këngë Nga Safet Rizaj:


Komente 0


Safet Rizaj - Moj Shamej E Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Shamej E Kuqe".
3. Video është e këngës "Moj Shamej E Kuqe", por nuk këndohet nga Safet Rizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.