Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Rizaj - Sje Per Mu E Sjam Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti ri me mu e une me ty
po qka na duhet ah kjo dashuri
ti lune me mu zemren ma ke thy
ndy pjese e theve o me ket tradhti

refren
jo,jo-ti sje-per-mu
se ti me ke mashtru
ah zemer qka ban ti
me tradhtove tash e di
shko-shko-se-ma-ste-du
sjam per ty e sje per mu

me fol me ty une ma nuk du
kam mbet pa fjal se ti me ke shkaterru
ah me ty vajze une shum gabova
por shum vone vajze ket une e kuptova

refren

ndoshta nket jete ti mire jeton
por xhehenemin ti e meriton
zdi ma qka tbaj sdi si me jetu
nuk kam besim perseri meu dashuru

refren

Ky tekst u dërgua nga  kercova1Publikimi: 21/06/2013


Më Shumë Këngë Nga Safet Rizaj:


Komente 0


Safet Rizaj - Sje Per Mu E Sjam Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sje Per Mu E Sjam Per Ty".
3. Video është e këngës "Sje Per Mu E Sjam Per Ty", por nuk këndohet nga Safet Rizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.