Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Rizaj - Loti I Mëkatarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I ri jam kan kur kam fillu
O Zoti i madh unë me gabu
Rrugen vërtet se pata gjet
Por tash o Zot shum jam pendu

I humbur mbeta n'këtë dunja
E humba rrugen o Allah
E tash s'po ndalen lotë e mi
Fajin e kam unë o Zot e di

Fajin e kam une o Zoti i madh
Fajin e kam që të kam hidhëru
Më mëshiro ya Allah
O Zot se shum jam pendu

Mëkate nuk kan pas kufi
Vetën kur mirë nuk e kam ndih
Por Zoti i madh ti e ke dit
Që falje dot kërkoj një dite

Me lotë në sy t'lutem o Zot
Falmi mëkatet në këtë natë
Shpresa e fundit me je ti
Ndoshta do të ndalen lotë e miPublikimi: 29/01/2019


Më Shumë Këngë Nga Safet Rizaj:


Komente 0


Safet Rizaj - Loti I Mëkatarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti I Mëkatarit".
3. Video është e këngës "Loti I Mëkatarit", por nuk këndohet nga Safet Rizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.