Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Babain

Babai Dhe Nëna

Babai dhe nëna,
janë si dielli e hëna!

- poezi nga Sahit Shala


- Poezia u dërgua nga SahitShala -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  21


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet