Më mbaj mend (për 1 muaj)


Saiko & Neko - N'mahall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'mahall".
3. Video është e këngës "N'mahall", por nuk këndohet nga Saiko & Neko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Saiko & Neko - N'mahall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Neko

11/09/2019

2019-09-10T23:00:13+00:00SAIKO REFREN :
kejt haverat jon n'mahall t'kofsh
pidhnane mun me ardh
midis vetllav plumi n'ball
trimat n'luft nuk mesin gjall

SAIKO - PART

e yo nënqim
kallxoju pidhave le te din
kush k4ri po lyp ferka let vin
a jeni t'gatshem kur dush ti bin
tavnik bajr edhe t'vaganices
ata që folin kunder mitrovices
pidhat i gjujna pi ures sitnices
menaxherat furren
se saiko jau nal furrën
tulifar qyrrani haver
un ta kapi qurën
kejt mitrovica mburrën
haver ta rrjepi lkurën
fjal e keni kejt repturen
qe ngone diktaturen
jau qiva mit i dogja
ma i zi se enveri
e ju tjert shkoni te hoxha
shuj paguje fakturen
se ta kersas armaturen.

SAIKO - REFREN
kejt haverat jon n'mahall
t'kofsh pidhnane mun me ardh
midis vetllav plumi n'ball
trimat n'luft nuk mesin gjall

NEKO - PART

tjeter fat po na pret
rruga po na thret
o havera o dillera
po presum hasret
une qytet e n'qytet
sa ktu sa n'gurbet
e kom iq prej dubrave
komplet ni hyqymet
hala rruga hala lluga
syt qel po mi man
qkepet buka tu bo kruga
ni stacion m'sillet ner kam
e sa per kang
ti maj si nër mang
jokera si n'bank
kejt ekipa gati
hajt shko mledhi tan


Më Shumë Këngë Nga Saiko:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet