Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Saimir Menkaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Saimir Menkaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Janar 2011, Saimir Menkaj publikon videoklipin "Germat Tona Te Arta". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 29 Tetor 2015, Saimir Menkaj publikon videoklipin "Bukuria Jote". Më datë 3 Gusht 2017, Saimir Menkaj publikon videoklipin "Ilaç Per Sevda". Më datë 7 Prill 2018, Saimir Menkaj publikon videoklipin "Rreth E Qark I Rash Beratit". Më datë 27 Korrik 2018, Saimir Menkaj publikon videoklipin "Me E Bukur Se Hena"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Merko

Dionis Serdari

Florjan Pançi

Klajdjan Torra

Rei Likaj

Fredi Gjishti

Idajet Hysa

Rudi Hasanllari

Klodjan Meçka

Kujtim Beqaj

Tags: Saimir Menkaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet