Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sajana Kodheli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  94
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Sajana Kodheli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo është e vendosur për atë çka do dhe luan në piano që nga viti 2016. Sajana ka qenë përherë shumë aktive në aktivitetet kulturore të zhvilluara në qytetin e saj, ku shpeshherë është larguar duke rrëmbyer dhe çmime. Të këndojë është një nga gjërat që i pëlqen të bëjë më tepër. Preferencat e saj muzikore anojnë nga muzika klasike dhe jazz. Megjithëse një nga synimet e saj është të bëhet një deputete në të ardhmen, të jetë një këngëtare është pad...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Megi Toma

Kristel Qarri

Alisia Bajrami

Desila Myftaraj

Patris Kacuri

Nisea Panxhi

Efi Gjika

Kleansa Susaj

Ajla Rroji

Klaudia Thartori

Tags: Sajana Kodheli, Sajana Kodhelaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet