Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saimir Braho - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këtë këngë për Ty po e këndoj,
nga Ti kjo jeta tjetër filloi,
Për Ty që errësirës sime dritë i dhe,
Për Ty që vdekjen time, vdiqe.

Qaj, qaj edhe gëzo,
Të pres me mall të shoh, tek vjen mbi tokë
Kujtoj ditët e mia që të vranë
Kujtoj, kujtoj edhe të them: ME FAL O ZOT

Nga Ti shpëtimin kam o Zot i mirë
Dritë shprese Ty të kam
Miliona fjalë, fjalë zemre nuk mjaftojnë për Ty
Adhuroj unë Biri yt, i yti jam
Merre jetën time, merre, Ty ta fal o Zot

Këtë këngë për Ty po e këndoj,
nga Ti kjo jeta tjetër filloi,
Për Ty që errësirës sime dritë i dhe,
Për Ty që vdekjen time, vdiqe

Nga Ti shpetimin kam o Zot i mirë
Dritë shprese Ty të kam
Miliona fjalë, fjalë zemre nuk mjaftojnë për Ty
Adhuroj un Biri yt, i yti jam
Merre jetën time, merre, Ty ta fal o Zot


Ky tekst u dërgua nga uarda

Saimir Braho - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Saimir Braho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sajmir Braho:


Komente 0