Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sajmir Misku - Bubullim Ke Shkembi I Kavajes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

oo bubulliiiimm ,
te shkammbi Kavasee,
aah se ju dogj shpija hajde fukarasee
ah se ju dogj shpija hajde fukarassee

ooo shkoni merrni
oo huten e dajes ee
ta vras beun ke shkami kavase ee 2x

oooti mor beg, o more prej shijaku
diiil aty o ku derdhet gjaku 2(here)
ooo dil atyy oo bre mu ne fush
o ti puqim hutat hajde gush o me gush 2 (here)

ooooo s'te vjen keq oo qe vrave ben
o se vrave beun o me dyzet vete 2x


Ky tekst u dërgua nga Moza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sajmir Misku - Bubullim Ke Shkembi I Kavajes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bubullim Ke Shkembi I Kavajes".
3. Video është e këngës "Bubullim Ke Shkembi I Kavajes", por nuk këndohet nga Sajmir Misku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sajmir Misku:


Komente 0