Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sak Noel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Isaac Mahmood Noell
 • Vendlindja:
 • La Cellera De Ter 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Sak Noel është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Sak Noel (born Isaac Mahmood Noell) is a Catalan DJ, music producer, songwriter and music video director. He was also founder and co-owner of Moguda, the Catalan nightlife community. Now, Moguda is non-operational. Since late 2011 he has been the owner of Noel Music. He is best known for his international hit "Loca People," and is also well known for the use of humour in his song lyrics and music videos....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Colonel Reyel

Karl Afrikaf Appela

Tunisiano

Pantelis Pantelidis

Tose Proeski

J. Balvin

Baris Akarsu

Muhabbet

Alfonso Herrera

Christopher Uckermann

Tags: Sak Noel


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet