Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Sala Gashi është një poete e vogël. Sala Gashi jeton në Kopiliq të poshtem komuna Skenderaj dhe vijon mesimet në shkollen fillore "Abedin Rexha" Turiçec. Filloi te mirrej me poezi nga klasa e 4-të nga mosha 9 vjeqare....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Lebibe Feka

Erita N.Bytyqi

Alberita Rashani

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Albena Bajraktari

Kujtesa Hetemi

Bleona Salihu

Bleona Emini

Anisa Berisha

Tags: Sala Gashi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet