Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - Nëna Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44

Jam nje zog i vogel,
Kendoj me hare,
Krahrorin e nenes un e kam fole,
Dora e saj e bukur
Me perkdhel ne flok.
Nena imee , Me e mira ne boot.
Nena ime ,oj nanush, nena ime ooo.!
Ti kujdesesh fort per mua .sjel gezime ooo.
Nani nani na ,oj nanush , nani oj nanush.
Ti je djell ti je hen si ti sosht kerkush.

M'i ben gati librat,ne shkoll me percjell.Kur ti bija ime nje dhurat me sjell.
Un kur kthehem ne shtepi pesshen ja tregoj.Nenes time une ja kallxoj .

REF.

Nani nani na ,oj nanush , nani oj nanush.
Ti je djell ti je hen si ti sosht kerkush.


Ky tekst u dërgua nga Antonela Lamas Bernardi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Jashari - Nëna Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëna Ime".
3. Video është e këngës "Nëna Ime", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 7