Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Maloku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Sala Maloku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Sala Maloku publikon albumin "Live"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Raimonda Kovaçi

Halide Piskala

Majlinda Topanica

Shemsie Gashi

Drandofile Rama (Filja)

Blerina Gashi

Arbnore Kleçka

Sanimete Krasniqi

Xhemile Veselaj

Valbona Spahiu

Tags: Sala Maloku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet