Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Filloi Dasma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


filloj dasma ran tupant
jan mbeldh shok e miqesi
gzimin ton se ka gjith bota
pe martojm qiftin e ri

gzimin ton se ka gjith bota
pe martojm qiftin e ri

REF
naj naj nina naj
opa naj naj nina naj
naj naj nina naj
opa naj naj nina naj

II
mes shoqeve tuj vallzu
cojm urimet ni nga ni
gjith nga zemra e nga shpirti
urojm fat e lumturi

REF
naj naj nina naj
opa naj naj nina naj
naj naj nina naj
opa naj naj nina naj


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Filloi Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Filloi Dasma".
3. Video është e këngës "Filloi Dasma", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0