Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Aty Ku Bashkohet Drini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

aty ku bashkohet drini kuj kam
zemrt kufiri

ne nje gur jan ul dy qika tuj
mendu po ju shkon dita oj
moter oj

pasha valt e drinit bardh
shpesh moj moter kam pas
me ardh

pasha valt e drinit zi shpesh
shpesh moj moter kam pas
me u kthy

oj moter o

lela jeta nela nush ana era ela bina shoqet


Ky tekst u dërgua nga Vlera Shehu


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - Aty Ku Bashkohet Drini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aty Ku Bashkohet Drini".
3. Video është e këngës "Aty Ku Bashkohet Drini", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0