Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi - Moj Unaza Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj unaza me dukat,
pse qellova kaq pa fat
moj unaza e asaj dore,
krejt cka pata
ti mi more

Moj dashnia jem
zemra po ma dhem
saher t'shoh unaz
zemra don mem plas (2x)

Vaj vaj vaj aman
met po dojn mem lan
Vaj vaj vaj medet
sa e ran kjo jet

Moj unaza me flori,
sa pa fat jam ne dashni
moj unaza e asaj dore,
krejt cka pata
sod mi more

Moj dashnia jem
zemra po ma dhem
saher t'shoh unaz
zemra don mem plas (2x)

Vaj vaj vaj aman
met po dojn mem lan
Vaj vaj vaj medet
sa e ran kjo jet

Moj dashnia jem
zemra po ma dhem
saher t'shoh unaz
zemra don mem plas (2x)

Vaj vaj vaj aman
met po dojn mem lan
Vaj vaj vaj medet
sa e ran kjo jet


Ky tekst u dërgua nga oswald-vonwolkenstein

Sala Bekteshi - Moj Unaza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Unaza".
3. Video është e këngës "Moj Unaza", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0