Më mbaj mend (për 1 muaj)

Salih Krasniqi & Feriz Krasniqi - Morra Bjeshke Te Perpjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Morra bjeshkën të përpjetë
Skej një guri o rashë me fjetë
Ktheva kryezit prej Gjakove xhanëm aman eh
Pashë arshikun në siklet ehee
Ktheva kryezit prej Gjakove xhanëm aman eh
Pashë arshikun në siklet ehee

Aman çun aman po e të bëj
Merre pushkën dash dil e vramë
Eh dash me m'vranën dash me m'mbytën bejanëm aman eh
Oh na jem arshiku yt
Dash me m'vranën dash me mbytën xhanëm aman eh
Oh na jem arshiku yt


Ky tekst u dërgua nga Naser Zeqiri 05.05.2020

Salih Krasniqi & Feriz Krasniqi - Morra Bjeshke Te Perpjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Morra Bjeshke Te Perpjet".
3. Video është e këngës "Morra Bjeshke Te Perpjet", por nuk këndohet nga Salih Krasniqi & Feriz Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Salih Bajrami-Krasniqi:


Komente 0