Më mbaj mend (për 1 muaj)

Salih Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Salih Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 12 Dhjetor 2010, Salih Gashi publikon videoklipin "Lajkatare". Më datë 2 Shkurt 2016, Salih Gashi publikon videoklipin "Lamtumire". Më datë 4 Tetor 2016, Salih Gashi publikon videoklipin "Per Krejt Jeten". Më datë 26 Gusht 2017, Salih Gashi publikon videoklipin "Gurbetqari". Më datë 4 Prill 2020, Lalushi, Sali & Sami Gashi publikojnë videoklipin "Pandemija Qeverija"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lush Dumnica

Elvir Tahiri

Islam Fejzullahi

Ramiz Bytyqi

Fadil Nreca

Gjergj Gjoni

Shani Balaj

Afrim Krasniqi

Bib Kosova

Mustafe Tahiri

Tags: Salih Gashi, Sali Gashi


Komente mbi këtë artist