Më mbaj mend (për 1 muaj)


Salim Arifi - Hajde Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Mu".
3. Video është e këngës "Hajde Me Mu", por nuk këndohet nga Salim Arifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Salim Arifi - Hajde Me Mu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/02/2007

2007-02-01T18:44:51+00:00Ku jam ende n'zemren tande
dashuria ime e vjeter
Ani une ne andrrat tua
a po vjen dikush tjeter
Sa her du te thrras ne emer
po gaboj e po t'thrras zemer

Re: (x2)Hajde me mu,e hajde me mu
me dit cka baj per ty kurr s'ishe largu

Midis lulev te ksaj bote
syri im vec ty te sheh
Noje doren n'zemren time
degjoje per ty si rreh

(x2)Her me pare,her pa pare
luje vallen ashiqare
Luje vallen me shyret
ashtu sic e ke adet


Ky tekst u dërgua nga A.bardhoshi
Më Shumë Këngë Nga Salim Arifi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë