A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Sallah Shabani & Adnan Aliu - Ezgije


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2013

2013-10-09T12:56:42

Më Shumë Nga

Adnan AliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ezgije" kënduar nga Sallah Shabani & Adnan Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sallah Shabani & Adnan Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019