Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sallah Shabani - Melodi Me Gajde  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/05/2012

2012-05-04T07:59:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melodi Me Gajde" kënduar nga Sallah Shabani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sallah Shabani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sallah Shabani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet