Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sallah Shabani & Rizvan Sinani - Dil Ni Her Moj Vash E Bukur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

18/12/2015

2015-12-18T14:36:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil Ni Her Moj Vash E Bukur" kënduar nga Sallah Shabani & Rizvan Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sallah Shabani & Rizvan Sinani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sallah Shabani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet