Samanta Karavella

Samanta Vjen Me Një Foto Seksi Për Fansat

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-10-2015]
Këngëtarja Samanta Karavello edhe një herë ka publikuar një foto tejet seksi. Ajo është shfaqur me një stil të veçantë dhe interesant.

Kjo gjë madje është komentuar edhe nga fansat e Samantës të cilët e kanë cilësuar atë si njërën ndër femrat më seksi.
 (Indeksonline)

Samanta Vjen Me Një Foto Seksi Për Fansat


Komente 1