Samanta Karavella

Samanta Publikon Trailer-In E Klipit Të Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-11-2015]
Këngëtarja Samanta Karavella shumë shpejt po pregaditet që të vijë tek publiku me një projekt të ri muzikor, e fjala është për një këngë të re me videoklip.

Kënga mban titullin "Asnjo si unë" dhe është punuar nga Alandy, e ndërsa videoklipi po punohet nga Max Production, të cilët mbajnë në menaxhim aktualisht këngëtaren.

Samanta ka publikuar edhe trailer-in e klipit, ku kemi parë se klipi është xhiruar në kryeqytet dhe se Samanta do të duket shumë seksi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0