Samanta Karavella

Samanta Publikon Sonte “Asnjo Si Unë”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-11-2015]
Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar javën e kaluar trailer-in e klipit të saj më të ri "Asnjo si unë" të cilin pritet ta publikoi sonte.

Kënga do të jetë ritmike dhe është punuar nga Alandy, e ndërsa në një foto që Samanta ka publikuar në Instagram shihet se në videoklip do të shfaqet mjaft seksi.

Kënga do të publikohet në youtube në kanalin e menaxhmentit të saj Max Production Al.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Samanta Publikon Sonte “Asnjo Si Unë”


Komente 0