Samanta Karavella

Samanta Me “Asnjo Si Unë”, Arrin Gjysmë Milion Klikime

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-11-2015]
Këngëtarja Samanta Karavello së fundmi ka publikuar këngën me titull “Asnjo si unë”. Pas bashkëpunimit me Skivin, Samanta vendosi ta sjellë projektin e saj e vetme e cila deri më tash ka arritur të kap gjysmë milion klikime.

“Asnjo si unë”, është duke u pritur shumë mirë nga publiku dhe deri më tash po konsiderohet si njëra ndër këngët favorit të këngëtares shqiptare.
 (Indeksonline)

Samanta Me “Asnjo Si Unë”, Arrin Gjysmë Milion Klikime


Komente 0