Samanta Karavella

Samanta Bëhet Një Zeshkanë Seksi Me Flokë Të Shkurtër

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-12-2015]
Këngëtarja Samanta Karavella ka bërë një ndryshim drastik në look. Ndonëse jemi mësuar që ta shohim gjithmonë me flokët e saj natyrale dhe të gjata, ajo kësaj radhe ka vendosur të ndryshojë tërësisht flokët e saj.

Samanta i ka lyaer flokët e saj në të zeza dhe i ka prerë në të shkurtëra.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur nëpërmjet një fotoje të cilën e ka postuar në Snap Chat, ku shihet edhe me një ndryshim tjetër, pais jao ka realizuar edhe një "piercings" tek hunda e saj.

Samanta në foto dukej një zeshkane mjaft seksi!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Samanta Bëhet Një Zeshkanë Seksi Me Flokë Të Shkurtër


Komente 0