Audio

Samanta Karavella - Gjethet E Shtatorit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2013

2013-12-14T08:09:35


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjethet E Shtatorit" kënduar nga Samanta Karavella.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Samanta Karavella i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...