Audio

Samanta Karavella - Buzeqeshje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2004

2004-12-16T00:00:00

Muzika:

Valentin Veizi

Teksti:

Arben Duka

Pjesëmarrëse në

Festivali i 43-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzeqeshje" kënduar nga Samanta Karavella.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Samanta Karavella i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...