Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Samanta Karavella - Pa Perse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Perse".
3. Video është e këngës "Pa Perse", por nuk këndohet nga Samanta Karavella.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Samanta Karavella - Pa Perse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009

Komente

Asnjë Koment

05/12/2009

2009-12-05T17:14:09+00:00Vetem ne mbetem
nga te vertetat kishim frike
megithate nuk heshtem
folem u lodhem
dhe per vete
asnje fjalee
dhe sa genjeshtra u thanee

E kuptova ish e kote te te kerkoj
nuk tu luta ish e tepert te te kthej
por qdo fund ka nje Perseee
nuk e gjeeeej

ref 2x
Dita ty te fsheh
te perbiu ky qytet
as emer ske
as yje sje
diqka qe mbeti pa perseee
ti askund nuk je
me askush ste njeh
as emer ske as yje sje
si fundi i historise qe ska Persee

U lodhem
dhe per vete
asnje fjalee
e sa genjeshtra thame

E kuptova ish e kote te te kerkoj
nuk tu luta ish e tepert te te kthej
por cdo fund ka nje Perseee
nuk e gjeeeej

ref 2x
Dita ty te fsheh
te perbiu ky qytet
as emer ske
as yje sje
diqka qe mbeti pa perseee
ti askund nuk je
me askush ste njeh
as emer ske as yje sje
si fundi i historise qe ska Persee

Heshtja jote veq nje klithme neper pernate
pa pergjigjie mbeta skisha nje perseee
je askush pa nje perse

ref 2x
Dita ty te fsheh
te perbiu ky qytet
as emer ske
as yje sje
diqka qe mbeti pa perseee
ti askund nuk je
me askush ste njeh
as emer ske as yje sje
si fundi i historise qe ska Persee


Ky tekst u dërgua nga Jeta
Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet