A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Samanta Karavella - Provoje Edhe Nje Here


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/03/2011

2011-03-08T14:51:44

Participating in

Top Fest 8


provoje edhe nje here 2x
hayseriozisht e ke OK

gjithmone mendoja se me ty dicka me ty nuk shkon
si me te tjerat s doja te me imponosh
dhe ket here te lutem rri larg
mendoja keq
kaluan dit e nuk me pengove kurr jo
tregove veten shume me doje
aq shume
jo se di pse nuk po kuptoj gje
me i embel se jeeeeee
REF.provoje edhe nje here
ndoshta e meriton ti te te kem
hapi dyert e zemres me merr
bosh te ndihem kete cast kur ti je 2x

Ti ke ndryshuar si dita me naten
me ke hipnotizuar dhe pse njerezit
na ndajne
te relaksohesh jepi
ti mua me mbro
oooo
fjalet e tua jane.......
je aq i zgjuar te zbulosh me shume
sonte vec ti e ke ne dore
ref.provoje edhe nje here..........


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019