A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Samanta - All I Need  (Feat. Erion)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  104

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/06/2013

2013-06-22T19:36:30

Featuring

Erion

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 12


Sammanta :
your live soo lays two one a sindeys
two onw a mondeys ohohohohhh you have
soo five to got my since you to got my
son shine amazing: ohhohohohhh that's
going a got a show

all i need to nine my babbe
to one louser so round so falling
you one player yeahhh to gamee a murder
ohh ohhh 2x.

ohhh it's nigt it's grat
to one a diamonds ahhh we walk
o dor two one o gote's you are
a baybe's amazing ohhhh that's
going a got a show

all i need it's tonigjt my babyeee
to one louser sow round so so falling
ehhh you one please yeahh to game
a murder ohhh ohhhh
4x.






more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019