Audio

Samanta - Fallen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/01/2013

2013-01-17T00:22:28


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fallen" kënduar nga Samanta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Samanta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Chenoa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I can't believe it
you're a dream coming true
I can't believe it
I have fallen for you.
Y se que eres tu
el que me hace suspirar,
y se que por ti­
yo podri­a llorar.
You are the one
who's led me to the sun
How could I know
that I'd be lost without you.
And I want to tell you
you control your again
I wanna let you know
you are life in my vein.
Yo nunca fui­
estrella que desear,
ahora si­,
tu me has dado vida.
And I want to tell you
you control your again
I want you to know
you are life in my vein.
Y apago la luz
para verte mejor
y saborear
este sueno de amor.
Oh, my, my, my
I have fallen for you.
Oh, my, my, my
I have fallen for you.
Oh, my, my, my
I have fallen for you.
Oh, my, my, my
I have fallen for you.Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...