Official Video

Top 200

Samanta Karavella - Zemren Maje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  433

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2017

2017-07-13T19:00:00

Video Produksioni:

MAX Production
REF:
Zemrën ti maje
Ti zemrën maje
Kur mu desht sma dhe
Jo kur mu desht sma dhe
Zemrën ti maje
Ti zemrën maje
Për vete maje
Për veten tënde

A t'kujtohet kur the
Nga ty nuk largohem
Se harroj, jo se harroj
Sa shum ti gaboje
E ke dit ti që me mu ska loj
Jo s'ta lejoj

Ma ke thën sa her
Ti e vetmja je
E tani, e tani ku jemi ne

REF:
Zemrën ti maje
Ti zemrën maje
Kur mu desht sma dhe
Jo kur mu desht sma dhe
Zemrën ti maje
Ti zemrën maje
Për vete maje
Për veten tënde

Asnjiher nuk e besova
Asnjiher se kam besu
Që do gaboj
Edhe un gaboj
E tani un e kuptova
E tani un e kuptova
Përfundoj, më mir po shkoj

Ma ke thën sa her
Ti e vetmja je
E tani, e tani ku jemi ne

REF:
Zemrën ti maje
Ti zemrën maje
Kur mu desht sma dhe
Jo kur mu desht sma dhe
Zemrën ti maje
Ti zemrën maje
Për vete maje
Për veten tënde


Ky tekst u dërgua nga z.zKartolina (3)

U krijua nga baby girl 2019-08-30 21:44:14
Asnjiherë nuk e besova
Asnjiherë s'e kam besu
Që do gaboj, edhe unë gaboj
2018-05-22 13:50:38
Ti zemrën maje
Kur mu desht s'ma dhe
U krijua nga Kkkbbb 2018-04-04 13:44:52
A t'kujtohet kur the
Nga ty nuk largohem
Se harroj jo se harroj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...