Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta - Vone (Feat. Elinel)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  78

Ta ta ta ta tarara
Ta ta ra ra ra 4x

[Samanta:]
Fjalet e pa thena
Fjalet e pa thena
I tham, I tham

A eshte vone ti lem pa then
vone ti lem pa then
Na na
Nje dite kena me u pa
Un e ti kena me u pa
A te mungon, A te mungon
E di kena me u pa
Un e ti
A i re pishman

Ta ta ta ta tarara
Ta ta rarara 4x

[Elinel:]
Nuk kena lon na fjal pa thon
Dhe e ron
Qysh jena
Qysh jena kon
A e menon
Ton kjo e urrejtje
Dashnin ku e kem lon
Edhe loti qe mpik kete dhimt nuk e mlon
Se fjala vret
Sidomos kur dikush i afert e flet
Ishalla memoria shancen e jep
Kur e lus
Me harru
Me harru so leht
Po pa harru qe e du
Qato t'pyti apet

A osht vone A osht vone
A osht vone A osht vone
per nje dashni si e jona
A osht vone A osht vone
A osht vone
Edhe nese osht vone
Me ty du me kon

Ta ta ta ta tarara
Ta ta rarara 4x

[Samanta:]
Nese don mu shajt ti
Nese don mu shajt ti
Qka do qe bon
eshte zgjedhje jotja
eshte zgjedhje jotja
Meri me mbaj ti
Thuaj qe ske faj ti
Qka do qe bon
eshte zgjedhje jotja
eshte zjgjedhjejotja
Un jam e jotja
Dhimbjen qe le ti oo
Dhemb edhe tani
Sa shum kishe dasht ti
Dasht ti, Dasht ti
Dhimbjen qe le ti
Oo Dhemb edhe tani
E tash sjena bashk
Un e ti

Ta ta ta ta tarara
Ta ta rarara 4x


Ky tekst u dërgua nga VanessaSamanta Karavella
Featuring: Elinel
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/01/2019
Muzika: Big Deal Records
Teksti: Elinel
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Big Deal Records


Samanta - Vone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vone".
3. Video është e këngës "Vone", por nuk këndohet nga Samanta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

24
26
23
29
34

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:


Komente 2