Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 15-03-2016
  Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku ka treguar se si është dukur në një nga koncertet e saj më të fundit në Tiranë. Ajo kishte vendosur që kësaj radhe të vishej me ngjyrën e gjelbërt duke u mbuluar kështu në të gjitha pjesë e trupit me këtë ngjyrë. Ajo është komplimentuar shumë nga fansat për dukjen e saj e sidomos edhe për modelin e flokëve. Aktualisht ajo po shijon suksesin e këngës së sa më të fundit Asnjo si unë....

 • 06-03-2016
  Këngëtarja Samanta Karavello ka publikuar në rrjetete e saj sociale një foto ku shihet e veshur e një fustan të bardhë plot stil i cili nxjerrë mjaft mirë në pah trupin e saj të formësuar. Ama nuk mund të themi të njejtën gjë edhe për origjinalitetin, kjo pasi ky fustan i tillë është parë ditë më parë i veshur nga ikona botërore Rihanna në një nga koncertet e saj të fundit me Drake....

 • 30-01-2016
  Këngëtarja Samanta Karavella është vënë në fokusin e mediave së fundmi për shkak të një postimi në rrjetet sociale ku Samanta aludon se këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka postuar këngën e saj më të re. Por komentet në rrjetet sociale thonë të kundërtën: “Une e kam riten ne snapchat dhe asnje vidoe apo foto per ty nuk e ka postu.E vetmja foto eshte Gjurmet” , “po rren veten e dashur” etj. Pasi nuk kanë parë që Rita të ketë bërë një postim të tillë. Ndërkohë këngëtarja ka psotuar në rrjetin e saj social gëzimin që ka përjetua...

 • 16-12-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ka bërë një ndryshim drastik në look. Ndonëse jemi mësuar që ta shohim gjithmonë me flokët e saj natyrale dhe të gjata, ajo kësaj radhe ka vendosur të ndryshojë tërësisht flokët e saj. Samanta i ka lyaer flokët e saj në të zeza dhe i ka prerë në të shkurtëra. Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur nëpërmjet një fotoje të cilën e ka postuar në Snap Chat, ku shihet edhe me një ndryshim tjetër, pais jao ka realizuar edhe një piercings tek hunda e saj. Samanta në foto dukej një zeshkane mjaft seksi!...

 • 24-11-2015
  Këngëtarja Samanta Karavello së fundmi ka publikuar këngën me titull “Asnjo si unë”. Pas bashkëpunimit me Skivin, Samanta vendosi ta sjellë projektin e saj e vetme e cila deri më tash ka arritur të kap gjysmë milion klikime. “Asnjo si unë”, është duke u pritur shumë mirë nga publiku dhe deri më tash po konsiderohet si njëra ndër këngët favorit të këngëtares shqiptare....

 • 18-11-2015
  Këngëtarja Samanta ka pak kohë që ka paralajmëruar ardhjen e projektit të saj të ri muzikor. Sonte ajo sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri Asnjo si unë. Kënga është punuar nga producenti Alandy, e ndërsa tekstin e ka shkruar vetë Samanta në bashkpuim me Lyrical Son. Videoklipi është punuar në Tiranë nga produksioni MAX Production....

 • 18-11-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar javën e kaluar trailer-in e klipit të saj më të ri Asnjo si unë të cilin pritet ta publikoi sonte. Kënga do të jetë ritmike dhe është punuar nga Alandy, e ndërsa në një foto që Samanta ka publikuar në Instagram shihet se në videoklip do të shfaqet mjaft seksi. Kënga do të publikohet në youtube në kanalin e menaxhmentit të saj Max Production Al....

 • 16-11-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella shquhet për bukurinë e saj e cila e karakterizuar që kur ishte fëmijë, e ndërsa vazhdon edhe sot të jetë njëra ndër këngëtaret më të bukura të skenës. Së fundmi ajo është duke u pregaditur që të publikojë edhe videoprojektin e saj më të ri Asnjo si unë të cilit para pak ditësh ia ka publikuar edhe trailerin. Megjithatë derisa të publikojë klipin, ajo po e shfrytëzon kohën që të jetë pranë fansave të saj nëpërmes rrjeteve sociale. Së fundmi Samanta përmes Instagramit ka bërë të ditur se ka marrë ...

 • 10-11-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella shumë shpejt po pregaditet që të vijë tek publiku me një projekt të ri muzikor, e fjala është për një këngë të re me videoklip. Kënga mban titullin Asnjo si unë dhe është punuar nga Alandy, e ndërsa videoklipi po punohet nga Max Production, të cilët mbajnë në menaxhim aktualisht këngëtaren. Samanta ka publikuar edhe trailer-in e klipit, ku kemi parë se klipi është xhiruar në kryeqytet dhe se Samanta do të duket shumë seksi....
 • 27-10-2015
  Këngëtarja Samanta Karavello edhe një herë ka publikuar një foto tejet seksi. Ajo është shfaqur me një stil të veçantë dhe interesant. Kjo gjë madje është komentuar edhe nga fansat e Samantës të cilët e kanë cilësuar atë si njërën ndër femrat më seksi....

 • 25-09-2015
  Këngëtarja e bukur nga Shqipëria, Samanta Karavello pos talentit të saj për muzikë, ajo cilësohet edhe për diçka tjetër. Ajo është shumë e bukur, me një trup perfekt, shkruan Indeksonline. Në fotot që Samanta publikon, mund të vërehen linjat e saj trupore. Njëjtë, në një foto të saj të shpërndarë në rrjetet sociale, Samanta duket seksi dhe në formë. Andaj, nga kënga e saj e fundit “SS”, mund të themi se këto iniciale shkojnë për të “Seksi Samanta”....

 • 09-09-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella duket se ka ndryshuar shumë këto kohëve të fundit pasi gati çdo herë e më shumë publikon foto provokative, gjë që më parë nuk e bënte. Sot ajo në rrjetin e saj scoial në Instagram ka postuar një foto në të cilën shfaqet mjaft seksi, madje duke treguar paksa edhe nga gjoksi i saj. Samanta ishte aktive këtë verë me publikim e porjektit të saj SS të cilin e kishte në bashkpunim me reperin e njohur kosovar, Skivin....

 • 02-09-2015
  Samanta Karavella është aktuale me këngën ‘’SS’’, një bashkëpunim mes saj dhe Skivit, reperit të njohur kosovar. Samanta, në një intervistë dhënë për programin ‘’Forever Young’’ në ‘’Radio Vala Rinore’’, ka thënë se bashkëpunimi i vjetshëm me reperin Onati ishte shumë i suksesshëm, andaj vendosi që të bëjë sërish diçka me dikë nga ‘’BabaStars’’. Karavella, ka treguar se kënga është pëlqyer dhe se për këtë ndihet shumë e lumtur. Këngëtarja e ka kujtuar edhe fillimin e saj në Ethet e së premtes mbrëma, kur ishte 13 vjeçare. ...

 • 01-09-2015
  Shumë fytyra të njohura kanë kryer operacione të ndryshme plastike, vetëm e vetëm për tu dukur sa më bukur dhe sa më tërheqës para fansave të tyre. E me sa duket njejtë ka vepruar edhe këngëtarja simpatike, Samanta Karavella. Po t’i shikojmë disa foto të viteve të mëparshme dukshëm vërehen ndryshimet, Samanta ka kryer ndërhyrje kirurgjike, shkruan Indeksonline. Vetullat si dhe mollëzat, janë ato që dukshëm vërehen më ndryshe tek Samanta. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/45443...

 • 30-08-2015
  Këngëtarja shqiptare Samanta Karavello përveç zërit ajo shquhet edhe për stilin e saj të mrekullueshëm. Së fundmi ajo ka publikuar edhe një foto tjetër në një fustan ngjyrë rozë i cili i shkon tej mase bukuroshes shqiptare. Me këtë pamje Samanta ishte pjesëmarrëse në dasmën e këngëtarit Sinan Hoxha, dhe nga fotot duket që ajo është dukur me të vërtetë shumë seksi....

 • 25-08-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella kohëve të fundit ka qenë thuajse çdi ditë e pranishme në media, dhe shkak për këtë janë bërë fotot që ajo poston vazhdimisht në rrjetet sociale. Deri para ca ditësh ajo tregonte se ndodhej me pushime, dhe sigurisht që në media lakohej gjithmonë pyetja se me kë është Samanta në pushime? Por megjithatë duhet thënë se Samanta është treguar mjaft indiferente ndaj kësaj pune dhe nuk ka reaguar fare. E së fundmi temë në meda përsëri është bërë ndryshimi i stilit të flokëve të saj. Ajo i ka lyer flokët e...

 • 22-08-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar mbrëmë në rrjetin e saj social në Instagram një foto përmes të cilës iu ka uruar Natën e Mirë ndjekësve të saj. Është bërë e ditur edhe më herët përmes fotove se ajo ndodhet me pushime, pavarësisht se Samanta nuk e ka cituar me kë. Fotoja që ka postuar mbrëmë e tregon Samantën të veshur me të kuqe dhe në një darkë e cila dukej shumë romantike, por që përsëri nuk ka treguar se pranë kujt është. gjithsesi ajo ka vendosur që ti japë vetës disa ditë të mira pushimi, pas lodhjes nëpër ko...

 • 21-08-2015
  Këngëtarja e mirënjohur Samanta Karavello i ka rezervuar vetes disa ditë pushim pas suksesit të saj nga bashkëpunimi me Skivin “SS”. Ajo vazhdimisht publikon foto nga pushimet në të cilat shfaqet çdo herë e vetme. Ndoshta edhe shumë nga ju do ta pyetni veten se si është e mundur që një bukuroshe si Samanta të kalojë këto ditë të nxehta e vetme?! Si do që të jetë duket se këngëtarja po e shijon bukuritë e natyrës edhe e vetme....

 • 19-08-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ka filluar të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera në treg për momentin. Së fundmi ajo lançoi në treg edhe videoklipin e saj më të ri SS e cila erdhi në bashkpunim me reperin nga Kosova, Skivin. Megjithatë gjatë kësaj vere ajo ka qenë e angazhuar edhe me koncerte & mbrëmje të ndryshme muzikore, por nuk kanë munguar as pushimet në plazh. Së fundmi bukuroshja Samanta ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa fotografi ku shihet më e bukur se kurrë duke shijuar pamjen e detit. Ajo vazhdon të cilës...

 • 12-08-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet gjatë një dite të saj në plazh. Ndonëse na ka rënë që ta shohim mjaft shpesh duke ekspozuar trupin e saj, Samanta duket perfekte kur poston foto me bikini. Së fundmi ajo ka postuar një të tillë ku veçanërisht bien në sy linjat e saj seksi....
 • 10-08-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella është njëra ndër këngëtaret ec ila veçohet për bukurinë e saj natyrale. Ajo shpesh herë në media & intervista nuk është shfqur shumë e grimuar, ka preferuar gjithmonë natyralen. Madje ajo nuk ka ndryshuar shumë as nga koha kur ka qenë e vogël, kjo pasi në një foto që qarkullonte në rrjetet sociale shiheshin këngëtaret si Samanta, Greta Koçi, Jonida Maliqi etj, kur ishin më të vogla dhe pjesmarrëse në Ethet e së premtes. Megjithatë ajo ka publikuar së fundmi në rrjete e saj sociale një foto ku shihe...

 • 03-08-2015
  Të shumëpërfolurit tashmë, dyshja, Samanta dhe Skivi, ka disa ditë prej që prej kur kanë paralajmëruar këngë e tyre më të re “SS”. Të cilës ia kanë bashkangjitur gjithashtu edhe videoklipin. Një këngë e cila u pritë më një entuziazëm shumë të madh nga fansat e dyshes, siç duket do ti zhgënjejë ata paksa kur të kuptojnë që jo e gjithë ideja e kësaj këngë dhe videoklipit është origjinale, raporton Indeksonline. Disa imazhe të klipit “SS” i referohen të njëjtave imazhe të këngës së Nelly Furtados dhe Timbaland “Say it right”, e cil...

 • 25-07-2015
  Këngëtarja Samanta Karavello, së shpejti do të sjellë këngën e saj të re në bashkëpunim me reperin nga Kosova, Skivin. Kjo dyshe pritet që së shpejti të përfundojnë videoklipin e tyre. Por gjatë kësaj kohe Samanta është duke publikuar foto në të cilat shfaqet me një stil shumë të veçantë. Dhe nga postimet e saj ajo duket që është duke kaluar një verë të mrekullueshme dhe plotë punë....

 • 14-07-2015
  Listës së dueteve të kësaj vere shumë shpejt do t’i shtohet edhe projekti mes Samanta Karavellos dhe Skivit të Babastars. Dyshja ka vendosur t’i bashkojë forcat për këtë sezonë me këngën e cila do jetë gati për fansat brenda një kohe të shkurtër. Samanta që prej vitit të kaluar nuk ka sjellur ndonjë projekt e mbase ky i rradhës me Skivin do jetë i qëlluari për të pasur sukses të përafërt sikurse me “Ti se din se” të cilin fituesja e Top Fest 10 e solli poashtu me një anëtar të Babastars – Onatin....

 • 09-07-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ke festuar sot ditëlindjen e saj të 25-të. Ndonëse e ka nisur karrierën e saj që kur ishte shumë e vogël 6 vjeçe, ajo është shumë e suksesshme dhe numëron mjaft suksese në skenën tonë. Ka nxjerrë në treg disa videoklipe, ku shimca prej tyre kanë qenë hite, e ndërsa është shpërblyer edhe me disa çmime, ku nga më të rëndësishmit ishte ai para 2 vitesh ku fitoi Çmimin e Madh në Top Fest 10. Ndërsa sot data 9 korrik shënon ditëlindjen e saj. Samanta ka postuar sot një foto në rrjetet e saj sociale ku shihet në një lokal nate dhe po priste derisa ora të shënonte 24:00. I'ts my birthday, kishte shkruar...
 • 20-06-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella 2 viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në muzikë. Para 2 viteve ajo fitoi festivalin Top Fest me këngën Loti i fundit e ndërsa më pas lansoi në treg klipin Pafundesi i cili ishte gjithashtu shumë i suksesshëm. Ndërsa vitin e kaluar ajo lansoi në treg 2 bashkpunime tejet të suksesshme, Më jeto me Kledi Bahitin dhe Ti se din se me Onat. Por muajt e nxehtë po afrohen dhe Samanta deri më tani nuk ka sjellë as edhe një gjë për publikun e saj. Ata kanë mundësinë ta shohin vetëm në rrjetet sociale...

 • 02-06-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ka vendosur të udhëtojë drejt ishujve Barbados për të pushuar. Edhe pse nuk dihet se me kë ka udhëtuar kaq larg, këngëtarja duket se po i gëzohet diellit dhe rërës, e për më tepër që këto plazhe janë vendi i lindjes i këngëtares së njohur Rihanna. Përmes fotografive duket se vendi ku ajo po pushon është i mbushur me gjelbërim, ku bien në sy palmat tropikale, ndërsa artistja shqiptare duket se ka zgjedhur të marë rrezet e para të diellit jashtë Shqipërisë. https://www.teksteshqip.com/img_...

 • 12-05-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella shumë shpejt do të vijë për fansat e saj me një projekt të ri muzikor në treg, fjala është për një këngë e cila është punuar nga producentët Kico & Torch në Kosovë, e ndërsa do të finalizohet edhe me videoklip. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/42355 Ndërsa bukuroshja nga Tirana e mban me fanatizëm për vete jetën e saj private. Së fundmi ajo ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një fotografi ku shihet me mbesën e saj të vogël. Samanta thotë se ndjen sh...

 • 05-03-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar sot në Instagram një foto të shkrepur në mëgnjesin e saj i cili karakterizohet me kafe në shtrat. Ajo iu ka treguar ndjekësve të saj se zgjohet gjithmonë me një filxhan kafe. Në foto shihet edhe Samanta natyrale pa make up, e cila dukej e bukur si gjithmonë....
 • 06-02-2015
  Këngëtarja Samanta Karavella ka bërë të ditur se shumë shpejt do të sjellë në treg një duet me Fjolla Morinën. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë këngëtaret për një nga televizonet në Kosovë. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/31719 Ndër të tjera Samanta ka folur edhe për dy këngë të reja të cilat thotë se i ka në përpunim e sipër. Ajo gjithashtu ka shpjeguar edhe skandalin e Ronela Hajatit & Erga Halilaj për të cilat ka thënë se sihte vetëm një keqkuptim, se ato kanë dashur të bëjnë vetëm shaka dhe nuk kanë asgjë personale as me atë, as me Gentën....

Faqet:
1
>

» Dërgo Një Lajm »
teksteshqip.com © 2007 - 2017