Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta S

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Samanta S është një këngëtare e njohur. Samanta prezantohet për herë të parë me publikun shqiptar. Ajo ka vite që jeton në Francë dhe atje ushtron vazhdimisht muzikën dance ritmike. Në Nëntor 2014, Samanta S merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Play". Studentja e masterit për marketing na tregon përmes kengës “Play” se si mund të “komandojë” një mashkull....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta

Erona Morina

Suzi

Eremelinda Islami

Egla Shkurti

Dajana Simoni

Linda Drenovci

Arbnora Hashani

Fitore Shashivari

Sheribane Krasniqi

Tags: Samanta S, Samantha S


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet