Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta S
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Samanta S është këngëtare e njohur. Samanta prezantohet për herë të parë me publikun shqiptar. Ajo ka vite që jeton në Francë dhe atje ushtron vazhdimisht muzikën dance ritmike.

Në Nëntor 2014, Samanta S merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Play". Studentja e masterit për marketing na tregon përmes kengës “Play” se si mund të “komandojë” një mashkull.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet